Polowanie na jeleniów - tylko w Polsce!!!

Wielkim sukcesem może pochwalić się nasz Kol. Zenon Stańczuk który zadebiutował ze swoim psem Foxterierem

szorstkowłosym o imieniu ,,Czek" na Regionalnym Konkursie Tropowców ZO PZŁ WROCŁAW -m Tarchalice 28.08.2016

Kł. ,,Lesnik" Dębno obwód łowiecki nr.91

Wielkie gratulacje Brawo!



 Karta_oceny_pracy_psa.pdf
 DYPLOM_STOPIE_â_1.pdf

XVIII Regionalny Kujawsko-Pomorski Konkurs Wyżłów i Psów Myśliwskich Małych Ras 28.09.2014r.
    




1. X-ZIBIT vom Musterland dyplom: punktów: 264

2. XERROX vom Musterland dyplom: punktów: 264

3. ETI Wystrzałowa Stójka dyplom: punktów: 255

4. LORA Fantastic of Miki dyplom: punktów: 249

5. AFRA Borowy Świt dyplom: punktów: 216

6. BORA z Rydlewa punktów: 148

             
                     Link PZŁ Bydgoszcz


I Mazowiecki Konkurs Wyżłów i Płochaczy OHZ GRADÓW 13-14.09.2014r.


Wyniki uzyskane przez psy z hodowli kolegi Piotra Rudnickiego:
X-ZIBIT vom Musterland (mały munsterlander) - dyplom I stopnia, lokata 1, CPC- wniosek na championa pracy, ZWYCIĘZCA KONKURSU
XERROX vom Musterland (mały munsterlander) - dyplom III stopnia, lokata 4
Kolega Piotr uzyskał również tytuł Najlepszego przewodnika.
Wynik uzyskany przez suczkę koleżanki Haliny Rudnickiej
GAJA z Wdeckiego Parku (płochacz niemiecki) - dyplom III stopnia, lokata 2





foto relacja okiem jednego z współorganizatorów konkursu Prezesa Zbigniewa Ciemniewskiego ( link poniżej )


http://klubwyzlapzl.pl/2014/09/16/i-mazowiecki-konkurs-pracy-wyzlow-i-plochaczy-fotorelacja-dzien-ii/



* * *

IV PRÓBY PRACY WYŻŁÓW I PSÓW MYŚLIWSKICH MAŁYCH RAS - 03 maja 2014r.


Obsada sędziowska:

- Jerzy Okoński (Sędzia Główny)
- Sylwester Tułodziecki
- Jerzy Ciechanowski

 
Wyniki:
1. XERROX vom Musterland (mały munsterlander) - dyplom I/97
2. DRAGON z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) - dyplom I/96
3. X-ZIBIT vom Munsterland (mały munsterlander) - dyplom I/95
4. CHILLI z Czarnego Dworu (wyżeł niemiecki krótkowłosy) dyplom I/88

     



III PRÓBY PRACY WYŻŁÓW I PSÓW MYŚLIWSKICH MAŁYCH RAS - 12 maja 2013r.



Wyniki
1. ESTERA Theogonia Black w.n.k. - I/100
2. BESSY Keiviento w.n.k. - I/100
3. FLORA Ja-Sta Czech w.n.k. - I/97
4. FOKKER'S Fado s.i. - I/
5. VALACHE z Czarnego Dworu w.n.k. - I/95
6. KONWALIA Anons w.n.k. - I/92
7. NEFRA Hubertówka z nad Parsęty w.n.k. -I/90
8. KOGEL MOGIEL Anons w.n.k. - I/
9. Ares w.n.sz. - I/
10. PRINCE WILIAM All Irish Gold s.i. - I/80
11. AMARAŁ Tristhanti s.g. - II/80
12. ORLANDO B. Star of Elune w.w. - III/73


bez lokaty (ze względu na wiek):
FIONA Kajminia - Ist.

bez dyplomu:
ROSA Rude Ziółko s.i.
BINTA z Parowy Płockiej p.


Małe rasy

GAJA z Wdeckiego Parku Płochacz Niemiecki  dyplom I stopnia 120/120 lok.I
Właścicielem psa  jest Diana koła łowieckiego ,,PONOWA"

Sędzia Główny - Jerzy Ciechanowski
Sędziowie:                 
- Sylwester Tułodziecki
- Waldemar Paszkiewicz
- Paweł Bednarczyk
- Witold Tęgowski 



II PRÓBY PRACY WYŻŁÓW I PSÓW MYŚLIWSKICH MAŁYCH RAS - 29 kwietnia 2012r.

Wyniki:
1. DONAR Theogonia Black w.n.k. dyplom I stopnia, 100 pkt.
2. JUNE Bielańska Sfora w.w.k. dyplom I stopnia, 96 pkt.
3. CABI z Niziny Mławskiej m.m. dyplom I stopnia, 95 pkt.
4. HERMINE of Pure Passion w.wł.sz. dyplom I stopnia, 91 pkt.
5. CHMARA Ruda Szata w.węg.k. dyplom I stopnia 91 pkt.
6. HONDA Zielona Brda w.n.k. dyplom III stopnia, 76 pkt.
7. BOLEK z Polany Kłapouchego dyplom III stopnia, 74 pkt.
8. KOKAINA Gordonkowy Zakątek s.g. dyplom III stopnia, 73 pkt.
9. BASIOR Ruda Szata w.węg.k., 48 pkt.
10. Iriset GINGER SWEETHEART s.i., 44 pkt.
11. SALTA von Dog Lake Cay w.n.sz., 40 pkt.

Bez lokaty
ZECCO v.d.Dachswiese w.n.sz. dyplom I stopnia 86pkt.


I PRÓBY PRACY WYŻŁÓW I PSÓW MYŚLIWSKICH MAŁYCH RAS - 14 maja 2011r.

Obsada sędziowska:
- Jerzy Okoński (Sędzia Główny)
- Piotr Gołaszewski
- Waldemar Paszkiewicz
- Jerzy Ciechanowski
- Witold Tęgowski
 
Wyniki:
1. FANDA z Puszczy Kozienickiej, mm- dyplom I/100
2. BRUNO, wnsz- dyplom I/96
3. CHORAŁ ze Snu Nemroda, wnk- dyplom I/96
4. PIXEL Buszówka, mm - dyplom I/95
5. CONDOR Wilczy Raj, p- dyplom I/95
6. ASKO Buremi, mm- dyplom I/95
7. Fenomena Team WERA, wwk- dyplom I/92
8. ZINA Keiviento, wnk - dypom I/92
9. ATTI Hana Holka, mm - dyplom I/92
10. MERRY z Hubertowych Łowisk, wnk - dyplom I/91
11. ZILLA Keiviento, wnk - dyplom I/87
12. CIRIUS z Niziny Mławskiej , mm - dyplom I/83
13. FRYDA z Lhotecke Kastanky, mm- dyplom I/83
14. RAKOS Moja Vizsla, ww - dyplom I/82
15. BARAT Wiatr w Polu, si - dyplom I/?
16. HOPE Blackivy, sg - dyplom III/78
17. Zecco v.d. Dachswiese, wnsz - dyplom III/70
18. CRISTO Theogonia Black, wnk - dyplom III/70
19. SZAROTKA Rude Ziółko, si - dyplom III/61

Bez dyplomu:
INTELIGENT z Mahagonii